Kursy maturalne Fundacji Universitatis Posnaniensis w Poznaniu i Wielkopolsce są jedyną ofertą na rynku edukacyjnym przygotowaną przez środowisko uniwersyteckie. Pomogliśmy zdać maturę setkom Wielkopolan!

Idea kursów maturalnych

Pomogliśmy zdać maturę setkom młodych Wielkopolan!

 

Kursy maturalne organizowane przez Fundację na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu „Universitatis Posnaniensis”, to jedyna oferta na rynku edukacyjnym przygotowana przez środowisko uniwersyteckie. Bazę dydaktyczną kursów tworzą wykładowcy Uniwersytetu oraz doświadczeni nauczyciele najlepszych poznańskich liceów.

 

Kursy realizują program zajęć w trybie podstawowym oraz rozszerzonym. Zakres godzin odpowiada potrzebom solidnego przygotowania do egzaminu dojrzałości. Dobór materiału i poruszanych w trakcie lekcji zagadnień pozwolił zdać maturę z doskonałymi wynikami już setkom młodych Wielkopolan!

 

Cechą wyróżniającą nasze kursy jest współpraca kursantów ze studentami – członkami Samorządu Studentów, a także z absolwentami Uniwersytetu, którzy doradzają w kwestiach administracyjnych i wszelkich zagadnieniach związanych z postępowaniem rekrutacyjnym na uczelniach.

 

Uczestnicy kursu będą przygotowywani do matury w grupach 6-15 osobowych. Zajęcia będą odbywać się w centrum miasta, w budynkach Pierwszego Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Porównanie wyników uzyskanych przez Kursantów Fundacji ze średnią wyników uzyskanych w województwie wielkopolskim. 
 

 

Idea kursów maturalnych
5 (100%) 21 votes

Polecamy wydarzenia

Zapraszamy do kontaktu

Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu "Universitatis Posnaniensis"

al. Niepodległości 26, pokój 41
61-714 Poznań,
KRS: 0000270028
REGON: 300483710
NIP: 7781441931

510 07 88 43

510 07 88 44